Schody

Wykonujemy schody standardowe w kl.I i kl.II , schody retro w kl.I i w kl.II , schody skrzynkowe,półkowe oraz dywanowe. Kompletujemy barierki całe w drewnie jak i w połączeniach z metalem. Dysponujemy wszelkimi elementami wykończeń schodów i podłóg.

Ważną częścią produkcji są schody i to zarówno kładzione bezpośrednio na beton jak i samonośne.

Schody są klejone z kilku balików. Klient ma możliwość określenia swoich preferencji i zgodnie z nimi dobierane są elementy pod względem ubarwienia i układów słojów drewna. Schody są sprzedawane w komplecie z podstopniem lub same stopnie. Średnia szerokość schodów wynosi 30cm.

Wszystkie produkty są wykonywane z materiału sezonowanego i suszonego w specjalistycznych suszarniach przeznaczonych do suszenia twardego drewna.

Mamy nadzieję, że nasza wieloletnia praktyka w obróbce drewna spotka się z Państwa uznaniem i zaowocuje współpracą, w zamian proponujemy Państwu towar najwyższej jakości oraz atrakcyjne ceny.

PONIŻSZE ZDJĘCIA PRZEDSTAWIAJĄ POGLĄDOWO STOPNIE DĘBOWE W POSZCZEGÓLNYCH KLASACH.

ELEMENTY SCHODOWE NA ZDJĘCIACH SĄ WYSZLIFOWANE  I PRZYGOTOWANE DO DALSZEGO WYKOŃCZENIA OLEJEM, LAKIEREM, BEJCĄ ITD.. WEDŁUG INDYWIDUALNEGO ZAPOTRZEBOWANIA, ABY W OSTATECZNOŚCI UZYSKAĆ EFEKT POŻĄDANY PRZEZ KLIENTA.


Sprawdź nasze najnowsze promocje!