Nasza Oferta

Parkiety

<span style=”color: #484035; font-family: Helvetica, arial, verdana, tahoma, sans-serif;”><span style=”font-size: 13px; line-height: 20.8px;”>Parkiet tradycyjny wykonywany w różnych wymiarach o maksymalnej długości 500 mm, w dwóch grubościach 22 mm i 16 mm.</span></span>

Deski podłogowe

Deski podłogowe lite i warstwowe. Różne wymiary i kolory.

Pozostałe

W swojej ofercie posiadamy również schody drewniane, kasetony, lamele i inne.

Oferta

Produkty


Deski lite

Deska podłogowa dębowa sprzedawana jest w trzech gatunkach (szczegółowe normy w dziale „Normy, porady” w części „Jakie normy powinna spełniać klepka podłogowa”).

Więcej

Deski fazowane

Dąb określany jest królem drzew między innymi ze względu na swoją długowieczność. Występuje w Afryce Północnej, Ameryce Północnej, Azji i Europie.

Więcej

Lamele

Jako Zakład Drzewny „Andrewpol” głównie zajmujemy się produkcją wszelkich podłóg litych (deska podłogowa parkietowa dębowa, parkiet dębowy, jesionowy) jak również podłóg warstwowych.

Więcej

Deska podłogowa postarzana

Deska podłogowa postarzana – rustykalizowana, jest to deska z wybranymi miękkimi częściami słoi tworzącymi falisty układ włókien dający się wyczuć w dotyku, co podkreśla piękno usłojenia litego drewna.

Więcej

Schody dębowe

Ważną częścią produkcji są schody i to zarówno kładzione bezpośrednio na beton jak i samonośne. Wykonujemy schody standardowe w kl. I i kl. II , schody retro w kl. I i w kl. II oraz schody skrzynkowe,

Więcej

Kasetony

Parkiet pałacowy jest wyrobem ekskluzywnym, który znajduje zastosowanie głównie w salonach, pałacach, salach balowych, bankietowych czy konferencyjnych.

Więcej

Sprawdź nasze najnowsze promocje!