Deska rebusta – mocny rustyk

REBUSTA jest to deska podłogowa przypominająca swoją strukturą i usłojeniem starą wyeksploatowaną deskę podłogową. Chodzi o to, żeby nowo ułożona podłoga drewniana miała wygląd starej, już długo użytkowanej, nadającej pomieszczeniom klimat swojskości, ciepła i przytulności.
Nierówności, sęki, rysy, szczeliny i pęknięcia tworzą unikalne powierzchnie, dzięki którym podłoga nabiera mocno rustykalnego charakteru.
Jeśli zdarzy się zarysować czy uszkodzić przypadkiem jakąś deskę nie ma problemu i tak jest to prawie niewidoczne na takiej podłodze!!!! Nie widać na nich śladów zniszczeń i są łatwe w pielęgnacji oraz renowacji.
Takie deski świetnie sprawdzają się w miejscach gdzie od podłogi wymagamy więcej, czyli salach restauracyjnych, hotelach stylizowanych na zabytkowe, jak również projektowane są często w domach.

 

Deska podłogowa REBUSTA może być lita jak również warstwowa. Można ją poddać dodatkowym usługom takim jak:

Fazowanie
Szlifowanie
Szpachlowanie
Postarzanie (ręczne bądź mechaniczne)
Wykończenie olejem

 

Jeśli Państwo nie znajdą deski podłogowej spełniającej wymagania odnośnie wymiarów, klasy lub końcowego efektu wizualnego prosimy o kontakt, w celu przedstawienia oferty według indywidualnych wymagań !!!!

 

Dąb: Szerokość Długość Grubość
  160    500 – 2500 (3000)       21 mm
  180    500 – 2500 (3000)       21 mm
  200    500 – 2500 (3000)       21 mm

Sprawdź nasze najnowsze promocje!