Wzory i schody

WZORY PAŁACOWE I OZDOBNE
Parkiet pałacowy jest wyrobem ekskluzywnym, który znajduje zastosowanie głównie w salonach, pałacach, salach balowych, bankietowych czy konferencyjnych. Stanowi klasyczną elegancję, która znalazła swoje zastosowanie również w zwykłych domach a nawet w mieszkaniach. Podłogi pałacowe dzięki swojemu oryginalnemu wyglądowi bardzo często stają się główną ozdobą w całym pomieszczeniu, a efekt jaki uzyskujemy dzięki użytym kombinacjom zachwyca od pierwszego wejrzenia.
JODŁA FRANCUSKA

Jodełka francuska to specjalny wzór ułożenia deski z odpowiednio zaciętymi ukosami pod tym samym kątem, co kąt ułożenia deszczułek.
W zależności od kąta cięcia wyróżniamy jodełkę węgierską (kąt cięcia 60°) oraz francuską (kąt cięcia 45°). Po ułożeniu klepek ich krótsze boki przypominają grot strzały, tworzą ciągły wzór zygzakowaty, a między nimi powstaje idealnie prosta linia.

Schody

Wykonujemy schody standardowe w kl.I i kl.II , schody retro w kl.I i w kl.II , schody skrzynkowe,półkowe oraz dywanowe. Kompletujemy barierki całe w drewnie jak i w połączeniach z metalem. Dysponujemy wszelkimi elementami wykończeń schodów i podłóg.

Ważną częścią produkcji są schody i to zarówno kładzione bezpośrednio na beton jak i samonośne.

Schody są klejone z kilku balików. Klient ma możliwość określenia swoich preferencji i zgodnie z nimi dobierane są elementy pod względem ubarwienia i układów słojów drewna. Schody są sprzedawane w komplecie z podstopniem lub same stopnie. Średnia szerokość schodów wynosi 30cm.

Wszystkie produkty są wykonywane z materiału sezonowanego i suszonego w specjalistycznych suszarniach przeznaczonych do suszenia twardego drewna.

Mamy nadzieję, że nasza wieloletnia praktyka w obróbce drewna spotka się z Państwa uznaniem i zaowocuje współpracą, w zamian proponujemy Państwu towar najwyższej jakości oraz atrakcyjne ceny.

PONIŻSZE ZDJĘCIA PRZEDSTAWIAJĄ POGLĄDOWO STOPNIE DĘBOWE W POSZCZEGÓLNYCH KLASACH.

ELEMENTY SCHODOWE NA ZDJĘCIACH SĄ WYSZLIFOWANE  I PRZYGOTOWANE DO DALSZEGO WYKOŃCZENIA OLEJEM, LAKIEREM, BEJCĄ ITD.. WEDŁUG INDYWIDUALNEGO ZAPOTRZEBOWANIA, ABY W OSTATECZNOŚCI UZYSKAĆ EFEKT POŻĄDANY PRZEZ KLIENTA.


Sprawdź nasze najnowsze promocje!